Krwiodawstwo – jak oddać krew?

krwiodawstwo czyli jak oddać krew

Opowiem krótko o tym, jak zostać dawcą krwi, co jest najważniejsze, jeśli chodzi o krwiodawstwo, jak to wygląda w praktyce oraz jak oddać krew. Oddając krew, ratujesz życie, warto mieć tę świadomość wcześniej niż tylko w momencie, kiedy komuś z Twoich bliskich będzie ona potrzebna. Oddawanie krwi nie boli. Towarzyszy temu jedynie nieprzyjemne uczucie w chwili ukłucia, co jest zrozumiałe, aczkolwiek dla mnie do zaakceptowania.

Czytaj więcej

Jak wygrać w kasynie?

jak wygrac w kasynie

Chcesz zacząć zarabiać w kasynie? A może po kolejnej przegranej zadajesz sobie pytanie „jak wygrać w kasynie?”, „jak odzyskać stracone pieniądze?” lub znajome Ci jest stwierdzenie, że „w kasynie nie da się wygrać”. Na podstawie drobnych, ale własnych doświadczeń opiszę, co jest według mnie podstawą, czemu ludzie przegrywają pieniądze. Musisz zdać sobie sprawę, że jedynym wygranym jest zawsze kasyno.

Czytaj więcej

Jak walczyć z uzależnieniem, nałogiem – Sprawdź jak pokonać złe nawyki

jak pokonać nałóg, jak wygrać z uzależnieniem

Wpis adresowany do wszystkich osób, które zastanawiają się jak walczyć z uzależnieniem, nałogiem.

Żeby wygrać z uzależnieniem, nałogiem niezbędne jest podjęcie świadomej decyzji i zatrzymanie pragnienia związanego z uzależnieniem. Silna wola nie wystarczy. Abstynencja od nałogu jest absolutnie kluczowa. Praca nad samym sobą oraz przekonanie, że jesteśmy w stanie pokonać złe nawyki, ma równie istotny wpływ na skuteczność.

Czytaj więcej