Strona główna » Dieta odchudzająca » Najlepszy izolat białka – aktualny ranking

Najlepszy izolat białka – aktualny ranking

Istnieją różne rodzaje białek, które można kupić w sklepie, a następnie przyjmować i stosować bez obaw. W poniższym zestawieniu możesz zobaczyć ranking kilku najlepszych, a także najczęściej wybieranych izolatów białkowych. Każda dobra pozycja została szczegółowo omówiona. Pod uwagę brane były zarówno właściwości produktów, jak i ceny. Jeżeli jesteś ciekaw, nie trać czasu i sprawdź w rankingu poniżej, najlepszy izolat białka.

Izolat białka – ranking 2019

Miejsce 1 – Isolate 100 – Trec

białko isolate 100 trec

Białko25,3 g
Węglowodany0,4 g
kcal105

Pierwsze miejsce w zestawieniu przypadło odżywce, której nazwa to Trec Isolate 100. Produktem ze sklepu firmy Trec Nutrition mogą zadowolić się wszystkie osoby oczekujące najwyższej jakości suplementu, którego atutem będzie atrakcyjna cena. Większość zalet tego produktu zależy od faktu stosowania bardzo dobrego surowca w produkcji.

Podobnie jak np. Pure Whey Isolate 95, omawiany Izolat białka serwatki wyprodukowany został na drodze mikrofiltracji przepływu krzyżowego, co przekłada się na bardzo szybką przyswajalność. Trec Whey 100 jest izolatem wyjątkowo uniwersalnym, Bardzo dobrze sprawdza się, gdy budowana jest masa, a także w okresie odchudzania oraz redukcji. (Zobacz też: Jakie białko wybrać na redukcję?)

Biorąc pod uwagę konkurencyjne produkty, izolat ten zawiera większe ilości aminokwasów, w tym glutaminy oraz BCAA. Na szczególną uwagę zasługuje rekordowa zawartość leucyny, która intensywnie pobudza wydzielanie hormonów anabolicznych. Surowiec zawiera nie tylko typowe składniki, ale również aktywne peptydy – jak podają badania, wzmacniają odporność niczym najlepsza witamina.

Stosowanie Trec Isolate 100 uprzyjemnia świetny smak, podobnie jak WPI 90, Scitec 100 Whey czy najlepsze odżywki marki Optimum Nutrition. Opinie, które można znaleźć w internecie chwalą odżywkę Iso 100 marki Trec także za znakomitą rozpuszczalność. Dodatkową zaletą jest mniej tłuszczu i węglowodanów (na poziomie 1 2 proc.) oraz całkowity brak cukrów prostych. Odżywka białkowa Trec Isolate 100 dostępna jest w atrakcyjnej cenie.

Miejsce 2 – Pure Whey Isolate 95 – Olimp

białko pure whey isolate 95 olimp
Białko25,7 g
Węglowodany0,4 g
kcal105,4

Olimp Pure Whey Isolate to produkt, który posiada dość niską cenę. Skład opiera się na podstawie mieszanki dwóch frakcji białkowych, których połączenie ma szerokie zastosowanie w suplementacji. Izolat Olimp Pure Whey Isolate zawiera białko pozyskane metodą ultrafiltracji.

Niezwykle zaawansowane procesy technologiczne pozwalają na zachowanie pełnej struktury białek serwatkowych. Za sprawą wysokiej wartości odżywczej, białka poddawane izolowaniu i skoncentrowaniu polecane są nawet sportowcom wyczynowym. Białko Olimp Pure Whey Isolate wyróżnia się dobrą rozpuszczalnością. Produkt zawiera również izolat serwatkowy CFM, uznawany za jedną z najbardziej efektywnych postaci białek mleka stosowanych w odżywkach białkowych.

Robiąc porównanie do innych izolatów oferowanych przez markę Olimp, Pure Whey Isolate cieszy się większą popularnością wśród klientów. Produkty o neutralnym smaku docenią osoby nieprzepadające za słodzonymi odżywkami. Co ważne, izolat białka firmy Olimp chwalony jest również za lekkostrawność. Mogą przyjmować go osoby, które miewają problemy podczas trawienia.

Firma Olimp działa na rynku już od wielu lat i posiada w ofercie także suplementy dietetyczne w linii farmaceutycznej. Ciężko szukać minusów Olimp Pure Whey Isolate co przekłada się to na ogólną jakość białka. W odżywce Pure Whey Isolate 95 ilość węglowodanów i tłuszczy jest niewielka.

Miejsce 3 – Iso Whey Zero – BioTech

białko iso whey zero biotech
Białko25,6 g
Węglowodany0,8 g
kcal117

Ranking zamyka odżywka Iso Whey Zero firmy BioTech. Produkt ten bazuje na zawartości wysokiej jakości surowca, którym jest czysty izolat białka serwatki – Native Whey Isolate. Ze względu na niski poziom węglowodanów i tłuszczu, Iso Whey Zero marki BioTech cechuje niska kaloryczność.

Dzięki zastosowaniu technologii mikrofiltracji CFM, w gotowym produkcie próżno szukać laktozy. Odżywka zapewnia na dodatek optimum potencjału anabolicznego. Zaletą BioTech USA Iso Whey jest fakt, że zawarte w nim białka nie zostały poddane procesowi denaturacji, dzięki czemu posiadają korzystniejszy profil aminokwasów. Produkt ten wyróżnia się również imponującą ilością BCAA, wykazując efektywne działania anaboliczne i antykataboliczne. Aminokwasy ulegają uwolnieniu w stosunkowo krótki czas po spożyciu.

Według producentów BioTech Iso Whey Zero bazuje wyłącznie na białku serwatkowym z mleka od krów karmionych jedynie trawą. Na szczególną uwagę zasługuje także bardzo szeroka oferta smakowa produktów. Do zalet produktu należy ponadto wysoka wartość biologiczna, czyli stopień wykorzystania protein. Iso Whey Zero 2270g należy pod tym względem do ścisłej czołówki.

Produkt ten jest również przyjazny dla układu pokarmowego i nie zawiera dodatku cukru.

 ONXL poleca:

 białko w najlepszej cenie

bialko wpc

 Kliknij tutaj i SPRAWDŹ rekomendowane odżywki białkowe w najlepszej cenie przez Ceneo >>>

Izolaty białkowe – o co tak naprawdę chodzi?

Izolaty białkowe to odżywki i suplementy białkowe, przyjmowane przez sportowców i wiele osób uprawiających fitness, kulturystkę, ale również przez osoby początkujące w sporcie. Układając plany treningowe na siłowni, należy dla własnego dobra zadbać o odpowiednią dietę. Warto też pomyśleć o konkretnej suplementacji – sama kreatyna zwykle nie wystarczy. Jest to istotne w kontekście rezultatów, jakie chcemy osiągnąć.

Białko jest niezbędne do życia, ponieważ spełnia funkcję budulcową. Zdrowe odżywianie oraz dieta bogata w białko i węglowodany to konieczność, aby zadbać o sprawność wzrostu masy mięśniowej. Wysoką zawartość posiadają np. białka jaj, a także kazeiny i pozostałe białka mleka.

Żywność bogatą w proteiny mogą uzupełnić specjalne odzywki białkowe, czyli preparaty w formie izolatu białka serwatkowego. Ich zaletą jest wysoka ilość białka w porcji produktu, która zwykle stanowi ok. 85-90 proc. masy całkowitej. Na rynku dostępne są różne wersje suplementów 100, 200 czy 500 g.

Izolat białka – wchłanianie

Do wchłaniania tych preparatów w przewodzie pokarmowym dochodzi bardzo szybko. Sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej i wspomagają odchudzanie. Ich dawkowanie polecane jest nawet 2-3 razy dziennie, szczególnie po treningu i przebudzeniu – wtedy, kiedy mięśnie potrzebują porcji pełnowartościowego białka.

W ten sposób do organizmu szybko dostarczane są niezbędne proteiny, witaminy i minerały, co usprawnia regenerację oraz wytwarzanie nowych włókien mięśniowych przy udziale białek. Można spożywać izolaty także w ciągu dnia, np. między posiłkami. Aby izolat białkowy faktycznie wykazywał pozytywny wpływ na organizm, musi być suplementem o odpowiednim składzie.

Każdy sklep oferuje zarówno wysoce efektywne artykuły, jak i produkty dość przeciętne. Z pomocą przychodzi nasza strona i powyższy ranking trzech popularnych odżywek białkowych, które warto wybrać i kupić dla siebie jako diety suplementy.

Polecane powyżej produkty opisane zostały w oparciu o informacje z lat 2016, 2017, 2018 i 2019. Wyniki rankingu charakteryzują się subiektywnością, jednak warto je mieć pod ręką i korzystać w razie potrzeby. Jeżeli stosujesz inne izolaty, masz pytania i uwagi, chcesz wiedzieć więcej lub szukasz informacji, to koniecznie napisz komentarz.

Należy pamiętać, że suplementacja powinna towarzyszyć dobrze zbilansowanej diecie oraz być przeprowadzana zgodnie z tym, jakie jest zapotrzebowanie organizmu.

Dodaj komentarz