Trening

Drążek rozporowy opinie – drążek rozporowy do podciągania

drążek rozporowy opinie

Silne plecy bez wychodzenia z domu to możliwe! Jedyne na czym należy się skupić to podciąganie, które umożliwi nam drążek rozporowy – najlepszy przyrząd do ćwiczeń w domu. Poznaj opinie i zalety, drążka rozporowego! Podciąganie jest kluczowym i najważniejszym ćwiczeniem, jeśli mówimy o rozwoju górnych partii mięśniowych. Podciąganie można wykonywać na wiele sposobów – dodatkowo pracują bicepsy, klatka piersiowa – zalet jest wiele.

Koniec o podciąganiu – skoro tu jesteś to zastanawiasz się jaki drążek rozporowy jest najlepszy i zapewne chcesz poznać opinie? Nie przedłużając przejdźmy do rzeczy. Poniżej przedstawiam najpopularniejsze drążki rozporowe.

Drążek rozporowy HMS 60-100cm

Drążek rozporowy firmy HMS charakteryzuje się dobrą jakością wykonania oraz trwałością. Posiada piankowe uchwyty, których zaletą jest
duża szerokość, która pozwala na trening różnymi sposobami, bez konieczności uciążliwego przesuwania ich. Wykonany z wysokiej jakości chromowanego metalu.

Spokey drążek rozporowy 70-110cm

Drążek Spokey idealnie nadaje się do zamontowania w szerokiej futrynie bądź wąskim przejściu. Opinie użytkowników wskazują na tendencję do minimalnego ruszania. Jego główne zalety to niska cena, trwałość oraz łatwość montażu.

Spokey drążek 60-90cm

Krótsza wersja poprzedniej propozycji. Ta szerokość idealnie sprawdzi się do zastosowania w futrynie. Drążek wykazuje tendencję do delikatnego uginania się. Najlepsza propozycja dla osób, które chcą trenować przy niewielkim budżecie. Posiada gumowe zakończenia mające chronić futrynę.

Drążek Kettler 77-85cm

Drążek niemieckiej firmy kettler to wysokiej jakości propozycja skierowana do osób, które preferują mniejszą grubość drążka przez co może delikatnie uginać się. Prosty montaż i system regulacji sprawia, że drążek nie przesuwa się. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Decydując się na drążek rozporowy należy zwrócić uwagę na prawidłowe zamontowanie go w futrynie, oraz wykorzystanie wszystkich elementów montażowych, załączonych w zestawie, w celu bezpiecznego użytkowania. Opinie użytkowników drążków rozporowych bardzo często zależą od osobistych preferencji. Drążek posiadający piankowe uchwyty, można dodatkowo wzmocnić taśmą izolacyjną co spowoduje pewniejszy uchwyt, a także zabezpieczy piankę przed upływem czasu. Mimo niewielkiej ceny, wysoka jakość wykonania umożliwi trening pleców przez długie miesiące co na pewno przełoży się na osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Sprawdź inne ciekawe wpisy:
Oceń wpis:
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *