Strona główna » Motywacja » Start bloga – dlaczego zaczynam pisać

Start bloga – dlaczego zaczynam pisać

Blog ONXL

W życiu każdego faceta nadchodzi moment, w którym trzeba zacząć brać sprawy w swoje ręce, moment, kiedy należy wstać z ławki na osiedlu, odstawić gry komputerowe i zająć się maksymalnym wykorzystaniem swojego czasu. Osobiście uważam za niemęskie marnowanie go. Jestem studentem informatyki. Prywatnie lubię podróżować, grać na bębnie oraz interesuje się sportami walki.

Podczas realizacji wielu projektów na studiach zdałem sobie sprawę, że poświęcam ogromną ilość czasu tylko i wyłącznie by otrzymać zaliczenie. Umiejętności, które mi po tym zostają, są wątpliwe, a wiedza – ulotna. Postanowiłem, że tym razem będzie inaczej. Tak narodził się pomysł, by poprowadzić bloga internetowego. Chcę stworzyć tutaj swoje miejsce, po którym zostanie coś więcej, niż tylko zaliczenie w rubryce z ocenami.

To jest mój blog. Chcę, żeby to było miejsce typowo dla facetów. Normalnie, byłoby tu dużo nieprzyzwoitych rzeczy, recenzje piwa, konkursy na najładniejsze kobiety (piersi, nogi itp.) i dyskusje o nich. Rzeczywistość jest jednak bardziej brutalna… Mam dziewczynę. W związku z tym, że wyłudziła ode mnie linka do tej strony, trzeba zacisnąć pasa i odpuścić pewne tematy, w ich miejsce wstawiając inne. 

Dodaj komentarz